Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

lubuskie (wersja archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Informacje o realizowanej operacji

29.07.2020

W dniu 01.07.2020 r. została zawarta umowa nr 21/2020 między Samorządem Województwa Lubuskiego a Partnerem KSOW Lubuskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Kalsku. Umowa dotyczy realizacji operacji pt. Konkurs Ekologiczny ,,Myśl ekologicznie- drugie życie plastiku’’ w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Plan operacyjny na lata 2020-2021.


Głównym celem operacji jest zwiększenie udziału zainteresowanych stron we wdrażaniu inicjatyw na rzecz rozwoju obszarów wiejskich. Ponadto uświadomienie najmłodszym, że plastik ma kilka żyć i w naszych rękach leży to czy wykorzystamy ten fakt. Konkurs ma na celu najpierw zmotywować dzieci do twórczego działania i wykorzystania odpadów, a później może to poszerzyć się na większą skalę i zmotywować dzieci i ich rodziców do wdrażania w życie dobrych praktyk wykorzystywania plastiku powtórnie.Więcej informacji na stronie Partnera.


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009